Asset 3
Arvin-Metals-slide-scaled

شرکت فلزات تزئینی

آرویــــن

کارخانه فلزات تزئینی آروین در سال 1384 باهدف تامین نیاز کشور در زمینه انواع محصولات فولاد زنگ نزن (Stainless Steel) در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در فضائی به وسعت 15 هزار متر مربع تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ورق ، لوله و پروفیل‌های استنلس‌استیل آغاز نمود...
arvin factory copy

توانـــمندی‌های

آرویــــن

اين شرکت با برخورداری از كادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از ماشين آلات توليدی پیشرفته به‌همراه استفاده از فن‌آوری جديد، مفتخر به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات مورد نیاز مصرف‌کنندگان در صنایع کشور می‌باشد.

فلزات تزئینی

آرویـــن

کارخانه فلزات تزئینی آروین در سال 1384  باهدف تامین نیاز کشور در زمینه انواع محصولات فولاد زنگ‌نزن ( Stainless Steel ) در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در فضائی به وسعت 15 هزار متر مربع تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ورق ، لوله و پروفیل‌های استنلس استیل آغاز نمود.

در حال حاضر توليدات اين كارخانه شامل انواع ورق‌ (خشدار، آینه‌ای، طرح‌دار و رنگی)، لوله و پروفيل در سايزها و رنگ‌های مختلف بوده که مطابق با استانداردهای بين‌المللی تولید می‌گردند. 

اين شرکت با برخورداری از كادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از ماشين‌آلات توليدی پیشرفته به‌همراه استفاده از فن‌آوری جديد، مفتخر به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات مورد نیاز مصرف‌کنندگان در صنایع کشور می‌باشد.

شرکت فلزات تزئینی آروین با سرلوحه قرار دادن بهبود مستمر كيفيت همواره كوشيده تا با توليد و تامين انواع محصولات استنلس‌استیل گام موثری در عرصه رقابت كيفی با محصولات مشابه خارجی و جلب رضايت مشتری بردارد.

کارهای انجام شده در

آرویـــــن

تولید ورق های دکوری، لوله و پروفیل استیل

تامین انواع محصولات از جنس فولاد زنگ نزن

مشاوره و پشتیبانی فنی

محصولات ما

شرکت فلزات تزینی آروین، ورق‌های خش‌دار (NO.4 & Hairline)، آیینه‌ای (NO.8) ،  طرح‌دار (Etched) را در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه‌های وارداتی، تولید و عرضه می‌نماید. همچنین این شرکت توانایی طراحی و تولید ورق‌های طرح دار مطابق با درخواست مشتری (به‌صورت اختصاصی با طراحی نام یا آرم شرکت) را دارا می‌باشد.

خدمات ما

تامین انواع محصولات از جنس فولادهای زنگ نزن (Stainless Steel)
با توجه به سابقه طولانی و توانمندی اجرای عملیات تجاری در سطح گسترده ، موجودی انبار این شرکت همواره قادر به تامین طیف وسیعی از…

مشاوره و پشتیبانی فنی
علیرغم طیف وسیع انواع فولادهای زنگ نزن، تا کنون در کشور از تعداد محدودی آلیاژ برای کاربری‌های مختلف استفاده شده است. خصوصیات متنوع آلیاژها ازجمله: مقاومت در برابر خوردگی…

دربـــاره
فولاد زنگ نزن

فولاد زنگ نزن (Stainless Steel )  بطور كلی به گروهی از آلياژهای فولادی گفته می‌شود كه در برابر خوردگی مقاوم بوده و دارای حداقل دارای 10.5 درصد كرم (Chromium) باشد. برای بهبود خواص فولاد زنگ نزن (ازجمله افزايش مقاومت خوردگی، استحكام، سختی و . . .) علاوه بر كرم (Cr)، عناصر ديگری از جمله نيكل(Ni)، موليبدن (Mo)، تيتانيوم (Ti)، مس (Cu)، فسفر (P)، گوگرد (S) و . . . به آلياژ اضافه می‌گردد…